ARNO Saku valla haridusteenuste haldamise süsteem
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
2019/20
2020/21
Avaleht

Hea külastaja!

Oled jõudnud Saku valla haridusteenuste haldamise süsteemi. Siit on leitav üldinfo Saku valla lasteaedade, koolide ja huvikoolide kohta. Üleval paremas nurgas nuppu "Sisene" vajutades ja sisse logides leiad Sind puudutava info haridusteenuste kohta.


Saku Muusikakooli vastuvõtukatsed toimuvad 10., 11. ja 12. juunil kell 11.00-19.45. Täpsustatud info leiate Saku Muusikakooli kodulehelt http://www.sakumuusikakool.ee/?page_id=38 Taotlusi õpilaste vastuvõtmiseks saab esitada alates 18. maist kuni 9. juunini. Vastuvõtukatsetele registreerimiseks võetakse ühendust 2 tööpäeva jooksul pärast taotluse esitamist. Muusikakooli sissesaamine sõltub vastuvõtukatsete tulemustest (mitte taotluse esitamise kuupäevast).


Esimesse klassi minejatele

Saku valla koolidesse (Saku Gümnaasium, Kurtna Kool, Kajamaa Kool) 1. klassi astumiseks on vaja esitada taotlus e-keskkonnas Arno.

Taotlust saab esitada alates 2. maist kuni 1. juunini 2020.

Taotlusega tuleb esitada järgmised dokumendid:

  • koolivalmiduskaart;
  • tervisetõend;
  • digitaalne foto;
  • nõustamiskomisjoni otsus (selle olemasolul).

Lisadokumendid saab laadida e-keskkonnas taotluse juurde seni, kuni see on menetletud.
E-keskkonna kasutamise võimaluse puudumisel saab taotluse esitada paberkandjal kooli kantseleisse. Paberkandjal esitatava taotluse juurde on vajalik lisada vanema isikut tõendava dokumendi koopia ning lapse sünnitõend või isikut tõendava dokumendi koopia.
Kui koolivalmiduskaarti ja tervisetõendit ei ole võimalik elektroonselt taotluse juurde lisada, tuleb need esitada kooli kantseleisse.
Lisadokumente saab esitada kuni augustikuu lõpuni.

Digitaalne foto peab vastama passipildi nõuetele.

Taotlused menetletakse lõplikult augustikuu lõpuks. Lapse kooli vastuvõtmise kohta tuleb vanemale teavitus e-postile.

Koolide vastuvõtukorrad on leitavad järgmiselt lingilt https://www.sakuvald.ee/arengukava1

Täpsem informatsioon koolide kohta on leitav nende kodulehtedelt.
Saku Gümnaasium https://www.saku.edu.ee/
Kurtna Kool https://kurtnakool.ee/
Kajamaa Kool https://www.kajamaakool.ee/

Kui tekib küsimusi e-keskkonnas taotluse esitamisega, palun ühendust võtta Saku valla haridusspetsialisti Merlin Seervaldiga e-posti teel merlin.seervald@sakuvald.ee või telefonil 671 2437


SAKU GÜMNAASIUMI KOOLIMÜTS
Kõigil õpilastel on võimalus tellida Saku Gümnaasiumi koolimüts hinnaga 18.00 eurot, mille laps saab kätte oma esimesel koolipäeval. Mütsi eest saab tasuda ülekandega Saku Vallavalitsuse arveldusarvele EE862200001120079664 selgitusega "Saku Gümnaasiumi koolimüts". Selgituses peab olema ka lapse nimi ja klass.
Info oma tellimissoovist palume edastada 4.juuniks juhiabile ( kool@saku.edu.ee) märkides ära lapse nime ja peaümbermõõdu.
 


PIKSEL