ARNO Viimsi valla haridusteenuste haldamise süsteem
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
2024/25
2025/26
Viimsi
Tagasi: Huvikoolid |

Huvikooli andmed
Viimsi Muusikakool
Kooli nimi Viimsi Muusikakool
Liik Munitsipaalhuvikool
Registrikood 75021296
Huvikooli aadress Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Randvere tee 20
Lisainfo
Veebilehe aadress https://www.viimsihuvikoolid.ee/
Kontaktandmed
Kontakt Edmar TuulViimsi Muusikakooli direktorMobiil 5356 7007E-post edmar.tuul@viimsimuusika.ee
Üldtelefon
Peamine e-post
Rühmad õppeaastal 2024/25
Nimetus:Treener/õpetaja:
ID Jrk Nimetus Õppimise aeg aastates Kestus Toimumise aeg Kuutasu (€) Kohtade arv piiramata Kohtade arv
Huvikooli õppekavad
Nimi Kood Lühikirjeldus
Rütmimuusika kitarr- põhiõpe 249231 Rütmimuusika kitarri põhiõppe õppekava eesmärk on anda õpilasele muusikalist põhiharidust. Peamine õppeaine on kitarr, ent samavõrra oluline on osalemine ansamblitunnis, et õpitut praktiseerida. Erialaõpinguid toetab ka muusikateooria. Õppekava läbimine võimaldab jätkata rütmimuusika õpinguid kesk- ja kõrgastmes. Soovi korral on võimalik õppida ka lisapilli. Õppe kestus ilma lisa-aastateta on kolm õppeaastat ja tundide maht 682,5 tundi.
Rütmimuusika klaver - põhiõpe 249232 Rütmimuusika klaveri põhiõppe õppekava eesmärk on anda õpilasele muusikalist põhiharidust. Peamine õppeaine on klaver, ent samavõrra oluline on osalemine ansamblitunnis, et õpitut praktiseerida. Erialaõpinguid toetab ka muusikateooria. Õppekava läbimine võimaldab jätkata rütmimuusika õpinguid kesk- ja kõrgastmes. Soovi korral on võimalik õppida ka lisapilli. Õppe kestus ilma lisa-aastateta on kolm õppeaastat ja tundide maht 682,5 tundi.
Rütmimuusika löökpillid - põhiõpe 249235 Rütmimuusika löökpillide põhiõppe õppekava eesmärk on anda õpilasele muusikalist põhiharidust. Peamine õppeaine on erialainstrument ehk löökpillid, ent samavõrra oluline on osalemine ansamblitunnis, et õpitut praktiseerida. Erialaõpinguid toetab ka muusikateooria. Õppekava läbimine võimaldab jätkata rütmimuusika õpinguid kesk- ja kõrgastmes. Soovi korral on võimalik õppida ka lisapilli. Õppe kestus ilma lisa-aastateta on kolm õppeaastat ja tundide maht 682,5 tundi.
Akordion - huviõppe õppekava 258082 Akordioni huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – akordion. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Akordion -põhiõppe õppekava 83576 Akordioni põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - akordion. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja 1242,5 tundi.
Akordion-huviõppe õppekava 83695 Akordioni huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - akordion. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste olemasolul saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja minimaalne tundide arv 647,5 tundi
Akordion-vabaõppe õppekava 83707 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi.
Eelkool erinevatele huvialadele 85030 Tähelepanu on suunatud lapse mälu ja kuulmise arendamisele.Õpetamine toimub ettelaulmise ja kordamise teel.Olulisel kohal on meetrumitunnetuse arendamine. Õppimine mängu kaudu. Õppetöö vormiks on rühmatund. Õppekava kestus on üks õppeaasta ja minimaalne tundide arv õppeaastas on 52,5 tundi.
Eelkool viiuliõppe huvialadele 85031 Õppetöö aluseks on nn. Suzuki-meetod. Õppeaeg on kaks õppeaastat ja tundide maht 105 tundi.
Flööt - huviõppe õppekava 258083 Flöödi huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – flööt Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Flööt-huviõppe õppekava 83696 Flöödi huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - flööt. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja vähemalt 647,5 tundi.
Flööt-põhiõppe õppekava 83577 Flöödi põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - flööt. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppeaeg kestab seitse õppeaastat ja tundide maht on 1382,5 tundi.
Flööt-vabaõppe õppekava 83708 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja tundide maht vähemalt 402,5 tundi.
Klarnet - põhiõppe õppekava 258095 Klarneti põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kus põhiaineks on instrumendiõpe - klarnet. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad ained- solfedžo, koosmäng, üldklaver, muusikalugu. Heal tasemel õpingute läbimine annab õpilasele võimaluse jätkata muusikaharidust kesk- ja kõrgastmes professionaalseks muusikuks saamisel. Õppekavakestus on 7 õppeaastat ehk 1697 tundi.
Klassikaline kitarr - huviõppe õppekava 258090 Klassikalise kitarri huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – klassikaline kitarr. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Klassikaline kitarr- vabaõppe õppekava 83710 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi
Klassikaline kitarr-huviõppe õppekava 83700 Klassikalise kitarri huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - klassikaline kitarr. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja tundide minimaalne maht 647,5 tundi.
Klassikaline kitarr-põhiõppe õppekava 83578 Klassikalise kitarri põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - klassikaline kitarr. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu, koosmäng). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on seitse õppeaastat. Õppekava maht tundides on 1242,5 tundi.
Klaver - huviõppe õppekava 258089 Klaveri huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – klaver Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu).Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Klaver-huviõppe õppekava 83692 Klaveri huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - klaver. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava läbimise aeg on seitse õppeaastat ja tundide maht minimaalselt 875 tundi.
Klaver-põhiõppe õppekava 83579 Klaveri põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - klaver.Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Oluline on koosmäng (ansambel), mis annab mängijale koosmängutunnetuse ja partneriga arvestamise kogemuse. Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill).Õppe kestus ilma lisa-aastateta on seitse õppeaastat ja tundide maht 1330 tundi.
Klaver-vabaõppe õppekava 83709 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansambliliikmena ja klaverisaatjana. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja tundide maht minimaalselt 332,5 tundi.
Kontrabass - huviõppe õppekava 258084 Kontrabassi huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – kontrabass. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Kontrabass-huviõppe õppekava 83693 Kontrabassi huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - kontrabass. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Soovi ja võimaluse korral on võimalik õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja minimaalne maht 647,5 tundi.
Kontrabass-põhiõppe õppekava 83580 Kontrabassi põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - kontrabass. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu) .Soovi ja võimaluse korral on võimalik õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on seitse õppeaastat. Õppekava maht tundides on 1382,5 tundi.
Kontrabass-vabaõppe õppekava 83711 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja tundide minimaaalne hulk on 402,5 tundi. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja tundide minimaalne hulk on 402,5 tundi.
Kromaatiline kannel - huviõppe õppekava 258085 Kromaatilise kandle huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – kannel. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Kromaatiline kannel -vabaõppe keskastme õppekava 227443 Kromaatilise kandle vabõppe keskastme õppekava eesmärgiks on anda õpilasele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja/või orkestrites peale põhiastme õppekavade (põhiõppe ja huviõppe õppekavad) lõpetamist. Õppekava kestvus on kolm õppeaastat ja õppekava maht tundides 210 tundi.
Kromaatiline kannel- huviõppe õppekava 137760 Kromaatilise kandle õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - kromaatiline kannel. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetava rühmaaine -solfedžo. Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill) ja muusikalugu. Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on seitse õppeaastat. Õppekava maht tundides on 647,5 tundi.
Kromaatiline kannel- põhiõppe õppekava 137757 Kromaatilise kandle põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – kromaatiline kannel. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu, koosmäng). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on seitse õppeaastat. Õppekava maht tundides on 1242,5 tundi.
Kromaatiline kannel- vabaõppe õppekava 137759 Kromaatilise kandle vabaõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja/või orkestrites. Õppekava kestvus on seitse õppeaastat ja õppekava maht tundides 402,5 tundi.
Löökpillid - huviõppe õppekava 258091 Löökpillide huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – löökpillid. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Löökpillid- vabaõppe õppekava 83712 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end löökpillidel ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi.
Löökpillid-huviõppe õppekava 83698 Löökpillide huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe -löökpillid. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja minimaalne tundide hulk 647,5 tundi.
Löökpillid-põhiõppe õppekava 83581 Löökpillide huviala põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - löökpillid. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu, koosmäng). Soovi ja võimaluse korral on võimalik õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse aastat ja maht.1417,5 tundi.
Plokkflööt- vabaõppe õppekava 83713 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi.
Plokkflööt-huviõppe õppekava 83699 Plokkflöödi huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - plokkflööt. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja maht 647,5 tundi.
Plokkflööt-põhiõppe õppekava 83582 Plokkflöödi põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - plokkflööt. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi jakooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppeaeg (ilma lisa-aastateta) on seitse õppeaastat.Tundide maht on 1242,5 tundi.
Rütmimuusika basskitarr - põhiõpe 249222 Rütmimuusika basskitarri põhiõppe õppekava eesmärk on anda õpilasele muusikalist põhiharidust. Peamine õppeaine on kitarr, ent samavõrra oluline on osalemine ansamblitunnis, et õpitut praktiseerida. Erialaõpinguid toetab ka muusikateooria. Rütmimuusika basskitarri õppekava läbimine võimaldab jätkata rütmimuusika õpinguid kesk- ja kõrgastmes. Soovi korral on võimalik õppida ka lisapilli.Õppe kestus ilma lisa-aastateta on kolm õppeaastat ja tundide maht 682,5 tundi.
Rütmimuusika laulmine - põhiõpe 249233 Rütmimuusika laulu põhiõppe õppekava eesmärk on anda õpilasele muusikalist põhiharidust. Peamine õppeaine on laul, ent samavõrra oluline on osalemine ansamblitunnis, et õpitut praktiseerida. Erialaõpinguid toetab ka muusikateooria. Rütmimuusika laulu erialal õppides on soovitatav õppida ka lisainstrumenti. Õppe kestus ilma lisa-aastateta on kolm õppeaastat ja tundide maht 682,5 tundi.
Rütmimuusika puhkpillid - põhiõpe 249236 Rütmimuusika puhkpillide põhiõppe õppekava eesmärk on anda õpilasele muusikalist põhiharidust. Peamine õppeaine on õpilase eriala instrument, ent samavõrra oluline on osalemine ansamblitunnis, et õpitut praktiseerida. Erialaõpinguid toetab ka muusikateooria. Õppekava läbimine võimaldab jätkata rütmimuusika õpinguid kesk- ja kõrgastmes. Soovi korral on võimalik õppida ka lisapilli. Õppe kestus ilma lisa-aastateta on kolm õppeaastat ja tundide maht 682,5 tundi.
Saksofon - huviõppe õppekava 258087 Saksofoni huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – saksofon. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu).Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Saksofon- vabaõppe õppekava 83714 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi
Saksofon-huviõppe õppekava 83702 Saksofoni huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe -saksofon. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 647,5 tundi.
Saksofon-põhiõppe õppekava 83583 Saksofoni põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - saksofon. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu, koosmäng) . Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on 7 õppeaastat. Tundide maht 1382,5 tundi.
Tenor, bariton, eufoonium- huviõppe õppekava 83705 Tenori, baritoni ja eufooniumi huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Soovi ja võimaluse korral on võimalik õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja tundide maht on 927,5 tundi.
Tenor, bariton, eufoonium- vabaõppe õppekava 83717 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi.
Tenor, bariton, eufoonium-põhiõppe õppekava 83587 Kausshuulikutega vaskpillide (tenor, bariton, eufoonium) põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe vastaval instrumendil. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Soovi ja võimaluse korral on võimalik õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on 7 õppeaastat. Õppekava maht on 1382,5 tundi.
Tromboon - huviõppe õppekava 258088 Trombooni huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – tromboon. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Tromboon- huviõppe õppekava 83706 Trombooni huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - tromboon. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja tundide minimaalne hulk 647,5 tundi.
Tromboon- põhiõppe õppekava 83586 Trombooni põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - tromboon. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste olemas -olul saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on 7 õppeaastat. Õppekava maht on 1382,5 tundi.
Tromboon- vabaõppe õppekava 83716 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja väikseim tundide hulk 402,5 tundi.
Trompet - huviõppe õppekava 258093 Trompeti huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – trompet. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Oluline on praktiline musitseerimine nii solistina kui ka ansamblis ja /või orkestris. Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Trompet- vabaõppe õppekava 83715 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi. ansamblites ja /või orkestrites.
Trompet-huviõppe õppekava 83701 Trompeti huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - trompet. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus ilma lisa-aastateta on seitse õppeaastat. Minimaalne undide maht on 647,5 tundi.
Trompet-põhiõppe õppekava 83584 Trompeti põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - trompet. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus (ilma lisa-aastateta) on 7 õppeaastat. Õppekava maht on 1382,5 tundi.
Tšello - huviõppe õppekava 258092 Tšello huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – tšello. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Oluline on praktiline musitseerimine nii solistina kui ka ansamblis ja /või orkestris. Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Tšello -vabaõppe õppekava 83718 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide maht 402,5 tundi.
Tšello-huviõppe õppekava 83703 Tšello huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - tšello. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja tundide minimaalne hulk 647,5 tundi.
Tšello-põhiõppe õppekava 83585 Tšello põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - tšello. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu) . Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja maht 1382,5 tundi.
Viiul - huviõppe õppekava alates 2024 258086 Viiuli huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe – viiul. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Oluline on praktiline musitseerimine nii solistina kui ka ansamblis ja /või orkestris. . Huviõppe saab õpilane valida peale muusikakooli põhiõppe 4. klassi lõpetamist. Huviõppe kestus on 3 aastat ja tundide maht on 525 tundi.
Viiul - vabaõppe õppekava 83719 Õppetöö eesmärk: Anda soovijatele võimalus arendada end instrumendil ja saada koosmängukogemusi ansamblites ja /või orkestrites. Õppekava kestus seitse õppeaastat ja minimaalne tundide arv 402,5 tundi.
Viiul-huviõppe õppekava 83704 Viiuli huviõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist haridust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - viiul. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja minimaalne maht 647,5 tundi.
Viiul-põhiõppe õppekava 83588 Viiuli põhiõppe õppekava eesmärgiks on anda õpilasele muusikalist põhiharidust, kusjuures põhiaineks on instrumendiõpe - viiul. Lisaks põhiainele läbib õpilane toetavad rühmaained (solfedžo, muusikalugu). Õpilase soovi ja kooli võimaluste korral saab õppida ka teist instrumenti (lisapill). Õppekava kestus on seitse õppeaastat ja maht on 1382,5 tundi.

Tagasi: Huvikoolid |
PIKSEL