Lihtotsing

Allikas: Dogre WIKI

Otsingu vormi näide
Peamenüü valik Otsi avab akna Otsing.

Vajaliku dokumendi leidmiseks tuleb täita otsitingimuste lahtrid. Tulemusena tuuakse ära vaid dokumendid, mis vastavad kõigile otsingus määratud tingimustele. Mida täpsemalt on määratletud otsingu tingimused, seda väiksem on leitud dokumentide arv. Kui lahtrid tühjaks jätta, siis leitakse kõik seni sisestatud dokumendid. Kui tingimused on määratud, siis tuleb vajutada 2.PNG. Samuti võib täpsustada otsingu vormi:

Otsingu vormNB! Juhul, kui on vaja rohkem tingimusi määrata, kasutage Laiendatud otsing.


Aknas Otsingu tulemused (mis kuvab süsteem pärast [Otsi] vajutamist) näidatakse (vaikimisi) leitud dokumentide numbreid, nende asukohta (toimikut), pealkirju, dokumendi registreerijaid, loomise ning lisamise aega. Leheküljel näidatavate dokumentide hulk valitakse lehekülje suuruse lahtrist, vaikimisi on lehel 10 dokumendi andmed. Uueks otsinguks on nupp [Uus otsing] tabeli kohal.

Otsingu tulemused
Lehetsemise nooled
Kui otsingu tingimused polnud otstarbekalt määratud ja leitud dokumente on palju, siis on tabeli päises veel mõned nupud: Topeltnool vasakule (paremale) viib esimesele (viimasele) leheküljele. Nool vasakule (paremale) viib ühe lehekülje võrra tagasi (edasi).
Personaalsed tööriistad
Nimeruumid
Variandid
Toimingud
Navigeerimine
Kasutajad
Liigitusskeemid
Loendurid
Metaandmed
Dokumendid
Otsingud
Tööd
DVK
Abitegevused
Tööriistad